Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Víte co je ENNEAGRAM? - příběh lektorky Katky

24.10.2017. Kategorie: Různé

"S enneagramem jsem se setkala před mnoha lety během studií prostřednictvím knihy R. Rohra Enneagram, devět tváří duše. Kniha mě fascinovala, ale zatím jsem ji nedovedla prakticky používat, a tak brzy zapadla mezi knihami o porodech, výživě a výchově dětí.

V letech 2013 - 2014 jsem prošla terapeutickým výcvikem Cesta podle Brandon Bays, kde jsme se enneagram učili prakticky zvládnout celý týden. Od té doby je enneagram přítomný v mém životě vlastně neustále. Používám ho v terapeutické praxi, abych mohla cíleně pomáhat lidem projít jejich největšími strachy, překonat bariéry a poznat sebe sama. Je mi ale velkým pomocníkem v běžném životě a přináší mi mnoho vhledů, soucitu a pochopení. Každý člověk potřebuje jiný přístup, každé dítě potřebuje někde podpořit, někde utěšit a jinde popíchnout a v tom je pro mě enneagram nepřekonatelný. Jako všechna tisíce let stará učení, je dokonalý ve své jednoduchosti a přitom komplexnosti. Tento rok v červnu jsem měla tu čest dělat na semináři Brandon trenérku pro český a slovenský tým budoucích terapeutů a od té doby si přeji, abych se o tohle učení mohla podělit s co nejvíce lidmi."


Ten čas právě nastal a seminář se uskuteční 4.11. od 9 do 16 hodin v Jóga Jámě. V ceně 900,- Kč  je i společný oběd a studijní materiály. A co budeme dělat? Užijeme si legraci s ukázkami z českých filmů, nasytíme mysl spoustou zajímavých informací, třeba proč se blondýnky považujíza hloupé, kdo jsou preppeři a proč mají největší strach ti, kdo nemají k ráně daleko nebo dělají nejšílenější věci. Každý bude mít dostatek času a podpory, aby dokázal sám sebe poznat, odhalit svoje strachy, pomoci najít cestu k někomu blízkému.


Budu se těšit na setkání s vámi. Mgr. Kateřina Bukáčková

www.agapa-poradna.cz