Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Poznej sebe i druhé aneb Enneagram v praxi

28.1.2019. Kategorie: Pozvánka

Dovolujeme si Vás opět pozvat na seminář Enneagram, tentokrát v delší a ještě praktičtější verzi. Seminář je vhodný pro všechny, kdo touží po sebepoznání, uzdravení vztahů se svými nejbližšími a vědomé výchově dětí. 

Enneagram je staré sufijské učení, jeden z nejpřímějších a nejkomplexnějších způsobů, jak poznat sám sebe, své ochranné strategie, které jsme si vytvořili jako děti a které jsou pro nás v dospělosti zdrojem utrpení. Nepopisuje jen naše chování a další vnějškové projevy, ale ukazuje na strachy a bolest, které nás v dětství vedly k tomu, že jsme se pro tyto strategie nevědomky rozhodli, abychom se před těmito strachy ochránili. Poznáním bolesti, která se skrývá za mnohdy nepřijatelným chováním, nás vede k soucitu, přijetí a lásce nejen vůči sobě samým, ale i našim blízkým. 


Na tomto setkání se podrobně seznámíme se všemi enneatypy, jejich dary, pastmi i bolestí, jíž se vyhýbají. Povíme si velmi prakticky, co potřebují, aby mohly rozkvést, a co je jejich životním úkolem. 

Seminářem bude provázet terapeutka Mgr. Kateřina Bukáčková s dlouholetou přímou zkušeností s enneagramem a jeho praktickým a terapeutickým využitím. 

Cena: 950,- Kč. V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a oběd. Rezervace nutná předem na www.jogajama.cz/rozpis-lekci.


Mgr. Kateřina Bukáčková 

www.agape-poradna.cz 

tel.: 603 117 483