Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Opět úspěšný enneagram

30.1.2018. Kategorie: Pozvánka

"S enneagramem jsem se setkala před mnoha lety během studií prostřednictvím knihy R. Rohra Enneagram, devět tváří duše. Kniha mě fascinovala. V letech 2013 - 2014 jsem prošla terapeutickým výcvikem Cesta podle Brandon Bays, kde jsme se enneagram učili prakticky zvládnout celý týden. Od té doby je enneagram přítomný v mém životě vlastně neustále. Používám ho v terapeutické praxi, abych mohla cíleně pomáhat lidem projít jejich největšími strachy, překonat bariéry a poznat sebe sama. Je mi ale velkým pomocníkem v běžném životě a přináší mi mnoho vhledů, soucitu a pochopení. Každý člověk potřebuje jiný přístup, každé dítě potřebuje někde podpořit, někde utěšit a jinde popíchnout a v tom je pro mě enneagram nepřekonatelný. Jako všechna tisíce let stará učení, je dokonalý ve své jednoduchosti a přitom komplexnosti."  

terapeutka Mgr. Kateřina Bukáčková

Enneagram je staré sufijské učení, jeden z nejpřímějších a nejkomplexnějších způsobů jak poznat sám sebe, své ochranné strategie, které jsme si vytvořili jako děti a které jsou pro nás v dospělosti zdrojem utrpení. Nepopisuje jen naše chování a další vnějškové projevy, ale ukazuje na strachy a bolest, které nás v dětství vedly k tomu, že jsme se pro tyto strategie nevědomky rozhodli, abychom se před těmito strachy ochránili. Poznáním bolesti, která se skrývá za mnohdy nepřijatelným chováním, nás vede k soucitu, přijetí a lásce nejen vůči sobě samým, ale i našim blízkým.

 

Na základě předchozí zkušenosti je seminář výrazně prodloužen, aby na všechny informace i prožitky byl dostatek času, ale cenu zůstala původní. Kromě charakteristik všech typů, které dostanete ucelené ve složkách, si také užijete legraci s ukázkami z českých filmů, nasytíte mysl spoustou zajímavých informací, třeba proč se blondýnky považují za hloupé, kdo jsou preppeři a proč mají největší strach ti, kdo nemají k ráně daleko nebo dělají nejšílenější věci. Každý bude mít dostatek času a podpory, aby dokázal sám sebe poznat, odhalit svoje strachy, pomoci najít cestu k někomu blízkému.

 

Seminář se uskuteční 17.2. od 8.30 do 18.30 hodin v Jóga Jámě. V ceně 900,- Kč  je i společný oběd a studijní materiály. 

 

Prosíme o brzkou rezervaci na www.jogajama.cz/rozpis-lekci. Počet míst je omezen.


Budeme se na váš těšit.