Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Enneagram aneb poznej sám sebe

12.10.2017. Kategorie: Pozvánka

Dovolujeme si Vás pozvat na jedinečný seminář, který je vhodný pro všechny, kdo touží po sebepoznání, uzdravení vztahů se svými nejbližšími a vědomé výchově dětí.

Enneagram je staré sufijské učení, jeden z nejpřímějších a nejkomplexnějších způsobů jak poznat sám sebe, své ochranné strategie, které jsme si vytvořili jako děti a které jsou pro nás v dospělosti zdrojem utrpení. Nepopisuje jen naše chování a další vnějškové projevy, ale ukazuje na strachy a bolest, které nás v dětství vedly k tomu, že jsme se pro tyto strategie nevědomky rozhodli, abychom se před těmito strachy ochránili. Poznáním bolesti, která se skrývá za mnohdy nepřijatelným chováním, nás vede k soucitu, přijetí a lásce nejen vůči sobě samým, ale i našim blízkým.

Na tomto setkání se podrobně seznámíme se všemi typy, jejich dary, pastmi i bolestí, jíž se vyhýbají. Povíme si velmi prakticky, co potřebují, aby mohly rozkvést, a co je jejich životním úkolem. Seminářem bude provázet terapeutka Mgr. Kateřina Bukáčková s dlouholetou přímou zkušeností s enneagramem a jeho praktickým a terapeutickým využitím.

 

KDY:      sobota 4. listopadu 2017 – 09:00-16:00

KDE:       Jóga Jáma, Žďár nad Sázavou, Smíchov 1

CENA:    900,- Kč   provází Mgr. Kateřina Bukáčková


V ceně jsou zahrnuty studijní materiály a oběd. Rezervace nutná předem na www.jogajama.cz/rozpis-lekci.