O nás

Září 2008. Eva se stává lektorkou powerjógy ve známém žďárském fitcentru. Byla zpočátku velmi nedočkavá a sebevědomá, protože začala učit jen pár měsíců po absolvování zkoušek. Ale právě učení jógy bylo její největší a nejpřínosnější školou. Vrhla se do toho po hlavě, ale se zájmem, nadšením, chutí neusnout na vavřínech a touhou dále se vzdělávat.
Rok 2009 Eva poznává Pavlu na svém kurzu powerjógy. Nechce se jí věřit, že je to Pavly první zkušenost s jógou. Je velmi šikovná, ohebná, zná své tělo a poslouchá, jak funguje. To, že je povoláním učitelka, je v její lektorské praxi vítaný bonus.

Lépe se poznaly. Sedly si, nejen ke kávě. Zjistily, že mají podobné názory na jógu, ale i výchovu, výživu, četbu, život celkem.... V roce 2010 se Pavla také stává lektorkou powerjógy. Jejich cesty se ještě více spojily. Od té doby v tom jedou spolu. A spolu zůstaly. Jediná jistota v životě je změna. A právě změna byla třeba - více svobody, samostatnosti, seberealizace ... V září 2016 byla založena Jóga Jáma. Název Jáma není označením pouze místa jako takového, chápejte spíše jako Jama - systém pravidel, jež se jogín zavazuje dodržovat dle Patandžaliho osmidílné stezky na jeho cestě radža jógou.

Jóga Jáma. Náš prostor. Váš prostor. Místo klidu po celodenním shonu, místo pro naše nápady a vaši seberealizaci a spokojenost. Poznejte nás a přijďte si nejen odpočinout s jógou, s námi, v Jóga Jámě.

Namasté,
Eva a Pavla


Mgr. Pavlína Sedláková

+420 773 179 762

Mgr. Pavlína Sedláková

Já a můj dech:

Lehce se mi dýchá, když běžím lesem nad Lhotkou.

Dech mi zrychlují moji studenti a červené víno.

Dýchala bych za Rostíka a Krýšu.

Ráda prodýchávám horký vzduch ve finské sauně a pozdravy slunce v jakékoli denní době.

Se zatajeným dechem sleduji nekonečné kouzlení přírody.

Stěží lapám po dechu v nákupních centrech a supermarketech.

Za svůj plný jógový dech děkuji mé kolegyni Evě, mé první učitelce jógy.

Certifikáty

2013 - Instruktor Powerjógy (Power Yoga Akademie)

2014 - Jógová Praktika (Power Yoga Akademie)

Mgr. Eva Wasserbauerová

+420 774 936 571

Mgr. Eva Wasserbauerová

Jsem bláznivá jogínka, zdravá kuchařka, kochající se cyklistka, vášnivá čtenářka, věčná studentka italštiny, obdivovatelka ajurvédy, milující manželka a matka. Miluji volnost, vůni letního lesa, slunce, italskou a indickou kuchyni, kočky, Aleše a Štěpíka. Jóga je pro mne nekončící cesta - učím se životem, zkušenostmi, dík na mé cestě patří i jógovým studentům a mé kolegyni Pavle.

Certifikáty

2008 - BMSA Powerjoga BASIC (FISAF)

2011 - FISAF Fitness Core

2011 - Specializovaný kurz Jóga pro těhotné systémem A. Smékalové

2011 - Specializovaný kurz FISAF - Vyniása jóga

2015 - Instruktor Hatha jógy (FISAF)

2016 - Metodika cvičení dětské jógy (Česká asociace dětské jógy, o.p.s.)

Martina Fuksová
Po józe jsem doslova tělesně zatoužila asi před 6 lety. Prostě se zklidnit protáhnout posílit. A dýchat. Dělá mi to strašné dobře. Velmi na mne pozitivně zapůsobila Pavla svým přístupem, klidem a profesionalitou. Pak jsem náhodně jednou přišla na hodinu Evy. A to byla bomba! Trošku jiná hodina. Taky velmi náročná, ale skvělá. Krásná hudba.
Martina Fuksová
Zuzana Langpaulová
Jóga pro těhotné mi dopřála prožít procítěný porod. Naučila mě jak se správně uvolnit, zklidnit svůj dech a napojit se na miminko, což bylo u porodu velmi přínosné. Jóga umí krásně uvolnit bolavá záda, která mě na konci těhotenství pěkně potrápila. Na každou lekci jsem se vždy těšila, až se zastavím v tom každodenním shonu a zacvičím si se svým miminkem.
Zuzana Langpaulová
Bohumír Sláma
Jóga s Evou a Pavlínou je zábavná, hravá a náročná přesto lehce zvládnutelná. Na své si přijde jak začátečník tak ostřílený jogín (já jsem zatím ta první skupina, přesto s jejich občasnou šetrnou dopomocí si připadám jako profík ). Protáhnete tělo, vyčistíte mysl, pohladíte duši. Jóga v Jámě vás bude vždy bavit.
Bohumír Sláma

Vyberte si svoji jógu

Pojďte si s námi zacvičit

U nás naleznete klid a uvolnění po každodenním shonu. První lekce je pro každého zdarma.
Vezmete si s sebou pohodlné oblečení a otevřenou mysl.


Kontakt